Bezoek kamerlid Pia Dijkstra (D66) aan Vitalys

Specifiek werd er tijdens het bezoek stil gestaan bij onze rol als ‘focus kliniek’ en de unieke positie in het zorglandschap, de samenwerking met topklinisch ziekenhuis Rijnstate, innovaties in de zorg en de behandeling, en de opleiding van en wetenschappelijk onderzoek door Vitalys arts-onderzoekers. Daarnaast hebben wij in het algemeen gesproken over VIPP (ontsluiten van informatie tussen patiënt en professional) en de kwaliteit van Zelfstandige Klinieken naar aanleiding van het inspectierapport.
Mevrouw Dijkstra was erg onder de indruk van Vitalys, de passie van de medewerkers, de ambities en onze resultaten. Omdat de tijd beperkt was, wil ze graag nog een keer terug komen om nog uitgebreider van gedachten te kunnen wisselen.
Op de foto van links naar rechts: Paulette Timmerman (directeur ZKN), Sophie Meyer (D66), Martin Kirch (directeur Vitalys), Pia Dijkstra (kamerlid D66), Kristy Leenders (manager Vitalys) , Dorathé Hoentjen (ZKN), Ginette van Riel (ZKN).